Özellikler

Bütün işlerinizi tek noktadan ustaca yönetin!

Satış ve CRM

Satışlarınızla ilgili teklif, sipariş gibi tüm işlemleri satış süreci çatısı altında toplayarak müşterilerinizle alakalı her hareketi rahatça takip edin.

Proje Yönetimi

TORK'un proje yönetimi özelliği sayesinde bütün işlerinizi süratle gerçekleştirip, maliyet takibi yapabilirsiniz. Ayrıca tüm ekibin koordineli çalışmasını sağlar, işinizin bütününe hakim olurak verimliliğinizi artırırsınız.

İş Takibi

Ürün reçetesine göre üretim emri verin veya planlama yapın; harcanan materyal için otomatik stok düşümü yaparak maliyetlerinizi takip edin.

Stok ve Satın Alma

Ürün, hammadde ve yarı mamul stoklarınızı ve depolarınızı yönetin, satın alma emirleri vererek süreçlerinizi ustaca takip edin.

Üretim

Ürün reçetesine göre üretim emri verin veya planlama yapın; harcanan materyal için otomatik stok düşümü yapın, maliyetlerinizi takip edin.

TORK Yalın ERP
Finans ve Ön Muhasebe

Gelir/giderler ile cari hesapları takip edin, faturalar kesin, tahsilatlarınızla ve ödemelerinizle birlikte şirketinizin mali durumuna tek tıkla ulaşın.

e-Fatura ve e-Arşiv

e-Fatura ve e-Arşiv özelliği ile zamandan tasarruf edin, maliyet avantajı sağlayın.

İnsan Kaynakları

Personel yönetimi, izin, zimmet, masraf, eğitim gibi işlerinizi tek bir noktadan yönetin.

Süreç Yönetimi

Teklif, sipariş, üretim, satın alma, izin veya masraflar gibi işlemler için birkaç tıkla onay süreçleri oluşturun.

Organizasyon Şeması Yönetimi

Organizasyonel süreçleriniz için departmanlar, şubeler ve takımlar tanımlayıp, buralarda çalışan personelleri, yapılan satışları, tutulan stokları ve alınan ödemeleri ayrı ayrı takip edebilirsiniz.