Üretim

TORK
2 dakika
Üretim

TORK Üretici, ürün reçetesine göre üretim emri verip rahatlıkla üretim planlaması yapmanıza olanak sağlar. Tüketilen materyaller için sistem üzerinden otomatik stok düşümü yaparak maliyetlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. 

Üretim modülü ile;

  • Ürün reçeteleri tanımlayın.
  • Üretim planlamaları yapın.
  • Siparişe ait veya bağımsız üretim emirleri oluşturun.
  • Üretim emri tamamlanınca kullanılan materyaller stoktan otomatik düşsün, üretilen yeni mallarda stoğunuza otomatik olarak eklensin.
  • Üretimle alakalı maliyet analizleri yapın. Veriye dayalı iş yönetimine hemen geçiş yapın.

Üretim, bir işletmenin hemen hemen her birimini etkileyen süreçler oluşturur. İşletmedeki her birimle etkileşim halindedir. Stok, satış, finans bunlardan sadece birkaçı. Bu açıdan bakıldığında üretimin doğru bir şekilde planlaması, işletmenin kontrolü ve koordinasyonu için önemli bir faktördür. Müşteri taleplerinin en doğru ve efektif şekilde karşılanmasına odaklanan üretim planlaması, işletme hedeflerine ulaşmak için de stratejik öneme sahiptir.

Hesabınıza giriş yaparak TORK Üretici'yi kendi işletmeniz özelinde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Hesabınıza girmek için buraya deneme hesabı oluşturmak için buraya tıklayın! Deneme sürenizi uzatmak veya aklınıza takılan herhangi bir konuda anasayfada sağ altta yer alan "Canlı Sohbet" uygulaması üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TORK Destek Ekibi