TORK Yeni Özellikler - Aralık 2019 - Versiyon 1.7.0

Tork Destek
2 dakika
TORK Yeni Özellikler - Aralık 2019 - Versiyon 1.7.0

Yıl sonuna yaklaşırken çok önemli geliştirmelerle tekrar karşınızdayız. Sizden aldığımız geri bildirimlerle program her geçen gün çok daha güçlü hale geliyor! Bizimle paylaşmış olduğunuz tüm bilgiler için çok teşekkür ederiz. TORK'un işletmenizin ayrılmaz bir parçası olduğunu bilmek bizleri son derece gururlandırıyor.

TORK'a entegre edilen yenilikleri aşağıdaki şekilde sizler için derledik. Keyifli okumalar!

Versiyon 1.7.0 ile gelen yenilikler işte şöyle;

  • Satın alma talebinde bulunurken artık hizmetler içinde istekte bulunabilirsiniz.
  • Rol ayarları kısmında "Satış ve Müşteriler" başlığı altında yer alan "Finansal Verilere Erişim" özelliğinin gelmesi ile şirket finansallarına artık hangi personellerin erişebileceğine karar verebilirsiniz.
  • Satış süreçlerinize alış faturası girebilme özelliği ekledik.
  • Stok kısmında yer alan ürün ve hizmetler alanına alternatif birim ve miktar seçenekleri ekledik. Birimleri ve miktarları teklif oluşturma aşamasında ürün detayından da girme şansınız var. Ek olarak ürün ve hizmetler detay ekranında üretim reçetelerinin eklenerek takip edilmesine de imkan sağladık.
  • Cari bakiyeleri için alacaklandırma ve borçlandırma özelliği ekledik. Müşterilerinizi sipariş yada fatura kaydı olmadan borçlandırılabilir veya alacaklandırabilirsiniz.
  • Raporlar kısmına "Cari Raporu" eklendik. Müşterilerinizin borç, alacak ve bakiye durumularını artık buradan kolaylıkla takip edebilirsiniz.
  • Son olarak teklif ve satın alma şablonlarında başlık alanını dinamik hale getirdik. Artık istediğiniz başlığı kullanabilir, şablona göre ayarlama yapabilirsiniz.

Ücretsiz hesap oluşturmak için bu linke yeni özellikleri TORK'ta deneyimlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yeni güncellemelerle görüşmek üzere!  

TORK Yalın ERP Destek Ekibi