TORK'un Avantajları Nelerdir?

Tork Destek
3 dakika
TORK'un Avantajları Nelerdir?

TORK’un ERP sistemleri içinde önemli avantajları var. Her şeyden önce TORK satış odaklı bir süreç işletir. Sonuç odaklı çalışan diğer uygulamaların aksine TORK satış sürecinize odaklanır. Satış ve müşteri yönetimi proseslerinde ihtiyaç duyulan kadar uygulama ile karşılaşılır. Gereksiz ayrıntılar içinde bocalamadan sadece işe odaklanmayı sağlar.

TORK, iş takibi uygulamalarında bütçe dostu bir strateji izliyor. Gelir/gider veya ön muhasebe gibi finans işlemlerinde bütçenizi sarsan ERP uygulamalarına mecbur bırakmaz. Mikro ödemeler ile yatırıma gerekmeden şirketin tüm süreçleri yönetilebilir.

TORK satış, satın alma, üretim, satış ve müşteri yönetimi ve stok işlemleri gibi çok sayıda uygulamayı düşük maliyet ve yüksek verimle kullanmaya imkân tanır. Organizasyonel süreçlerin verimliliğini 5 kata kadar artırma fırsatı veren yalın ERP programı ile çalışanların iş verimi artarken, iş yükü de hafifler.

TORK, şirketin proje yönetimi ve ürün yönetimi gibi süreçlerinde gerek duyulan bütün uygulamaları ve araçları içerir. Bütün bunlar tek bir platformda pratikçe kullanılabilir.

TORK yalın ERP programı, kullanımı oldukça kolay bir yazılımdır. Personelin veya yöneticiler, hiçbir eğitime gerek kalmadan hemen kullanmaya başlayabilir. Satış süreci yönetimi, çoklu depo yönetimi ve çoklu şube desteği gibi karmaşık süreçlerde bile pratik bir kullanım sağlar.

Bulut tabanlı yalın ERP programı olan TORK, yer, zaman ve platformdan bağımsızdır. Verilere herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan ulaşılabilir. Örneğin; müşteri ilişkileri yönetimi sürecinde ihtiyaç duyulan bir işlem, tatildeyken akıllı cep telefonundan yapılabilir. Bu da işletmelere ve yöneticilere hem hız hem de prestij kazandırır.

TORK yalın ERP, yüksek güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. Veriler, banka seviyesinde güvenlik protokolleri ile korunur. Hiçbir veri başkaları ile asla paylaşılmaz. Dünya standartlarında veri şifreleme, saklama ve yedekleme yöntemleri içeren TORK ile satış raporları, stok işlemleri, müşteri ve tedarikçi yönetimi bilgileri güvende kalır.

Yalın ERP programı sayesinde tutarlı bir veri yönetimi avantajı kazanılır. Verilere doğru zamanda her yerden erişilebilir. Böylece ihtiyaç duyulan verilerle şirket için en doğru stratejiler belirlenebilir.