Stok Takibi

TORK
3 dakika
Stok Takibi

TORK'un her ürününde standart olarak sunduğu ve satış ile (fatura, gelir gider, cari hesap, e-Fatura) entegre çalışan stok takip özelliği ile işletmeler profesyonel bir stok yönetimine kavuşuyor. Stok takip özelliğinin işletmenize sağlayacağı 3 temel faydası var. Bunlar;

  1. Ürün veya hizmetlerinizi sistem üzerinden kolayca ekleyebilirsiniz.
  2. Stok durumunu mekandan bağımsız bir şekilde dilediğiniz yerden görüntüleyebilirsiniz.
  3. "Stok Hareketleri" üzerinden stok giriş/çıkış işlemlerini listeleyebilirsiniz.

TORK'un "Rezerv Stok" özelliği işletmelerin mükerrer satış yapmasının önüne geçer. "Kritik Stok" uyarı mekanizması sayesinde ise ürünler bitmeden yeterli miktarda depolanması için bildirim sistemini çalıştırır. Kağıt üzerinde, Excel'de veya amatör yazılımlarla yapılan stok takibinin riskleri TORK ile tamamen ortadan kaybolur. Sisteme geçişler ise Excel ortamında dolduran bir doküman ile dakikalar içerisinde gerçekleşir.

Günlük rutin işlerinizde stoklarınızın kritik önem taşıdığının farkındayız. TORK’un barkod özelliği ile ürün, ürün paketi, hammadde ve yarı mamul stoklarınızı rahatça kontrol edebilir, "Hızlı Satış" işlemlerinde kullanabilirsiniz.

TORK'un gelişmiş stok takip özelliği sayesinde ürün veya hizmetlerinizi aşağıdaki yöntemlerle takip etme şansınız bulunuyor.

  • Seri numarasız
  • Seri numaralı
  • Barkod
  • Lot ve Parti
  • Çok Boyutlu Stok

TORK hesabınıza giriş yaparak programın stok modülünün tüm özelliklerini kendi işletmeniz için kullanmaya başlayabilirsiniz. Hesabınıza girmek için buraya deneme hesabı oluşturmak için buraya tıklayın. Aklınıza takılan herhangi bir soruda teknoloji uzmanlarımızla iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Bize ulaşmak için tıklayın!

TORK Destek Ekibi