İş Takibi

TORK
2 dakika
İş Takibi

TORK'un "İş Takibi" özelliği, sizin ve çalışma arkadaşlarınızın günlük işlerini etkin bir şekilde yönetmeniz için geliştirilmiştir. Özellik ile ekip içi koordinasyonu maksimum seviyeye taşıyarak çoklu çalışma düzenine geçmiş olursunuz. Gün içerisinde yaptığınız işleri, satış görüşmelerini, müşteri için oluşturduğunuz teklifleri, toplantı notlarını veya önemli gelişmeleri "Haber Akışı" ile şirket geneline paylaşırsınız.

Takip edilmesi gereken müşteriler her daim göz önünde olsun isterseniz "Takip Edilen" sekmesini bu iş için kullanabilirsiniz. Bir müşteriyi takip etmek için müşteri detay ekranının hemen sağında yer alan “Takip Et” butonunu kullanmanız gerekir. Takip ettiğiniz müşterinin üzerine tıkladığınızda bu müşteri özelinde yapılan tüm yazışmaları ve teklifleri hızlıca görüntüleyebiliyoruz.

"Aktiviteler ve Görevler" sekmesini yapılacak işlerinizi ve toplantılarınızı düzenlemek için kullanabilirsiniz. Yapılması gereken işleri kendinize veya ilgili kişilere atayabilirsiniz. Bekleyen işleri üst menüde yer alan görevler sekmesinden veya burada yer alan bildirim ikonu üzerinden takip edebilirsiniz.

TORK'un iş takibi özelliğini işletmeniz özelinde denemek için buraya tıklayarak hesap oluşturabilir, programı 14 gün ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

TORK Destek Ekibi