Gelir Gider Takibi

TORK
2 dakika
Gelir Gider Takibi

Gelir gider tablosu, bir şirketin ekonomik olarak işleyişinde önemli bir takip mekanizmasıdır. Şirketin genel ekonomik durumunu görmeyi sağlar. İşletmenin gelecekle ilgili planlar oluşturmasına yardımcı olur. TORK'ta gelir ve giderlerinizi 3 basit adımda nasıl takip edeceğinizi hemen paylaşalım.

1- Güncel Durum Özeti ile Anlık Gelir/Gider Takibi Yapın!

TORK'un açılış sayfasında görüntülenen güncel durum özeti, ödemeler ve tahsilatlardan elde ettiğiniz gelir ve giderleri program üzerinden anlık olarak görütülemenize imkan sağlar. Satışlar üzerinden elde ettiğiniz gelirleri ve yapılan tahsilatları internet erişiminizin olduğu her yerden takip edebilirsiniz. 

2- İşletme Giderlerini Detaylıca Takip Edin

Kime, ne zaman, ne kadar ödeme yapıldığını "Müşteri ve Tedarikçiler" sekmesi altından kolayca görüntüleyin ve giderlerinize özel etiketler ekleyerek işletmeniz için gider takibini kolaylaştırın. 

3- Kasa ve Banka Hareketlerini Görüntüleyin

Şirketiniz özelinde tanımladığınız kasa/banka hesaplarında gerçekleşen para giriş-çıkış hareketlerini de TORK'un "Ön Muhasebe" modülü altından mekandan bağımsız bir şekilde ister cep ister tabletten görüntüleyebilirsiniz.

%100 e-Dönüşüm ürünü TORK ile rahatlıkla Gelir/Gider takibi yapabilir, müşteri odaklı çalışır ve dilediğiniz her yerden e-Fatura alıp gönderebilirsiniz. Ayrıca TORK'un banka entegrasyonu özelliği ile hesap hareketlerinizi eş zamanlı olarak görüntüleyebilir, tahsilat ve ödemelerinizi kolayca eşleştirebilirsiniz. 

TORK hesabınıza giriş yapmak için buraya deneme hesabı oluşturmak için buraya tıklayın. Aklınıza takılan herhangi bir soruda teknoloji uzmanlarımızla iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Bize ulaşmak için hemen tıklayın!

TORK Destek Ekibi