ERP mi? yoksa Yalın ERP mi?

TORK
2 dakika
ERP mi? yoksa Yalın ERP mi?

ERP'lerin işletmenin bütününü yönetmek açısından faydalı sistemler olduğunu biliyoruz. Fakat geldiğimiz noktada klasik ERP'lerin eğitim, uzmanlık ve yatırım gerektirmesi, karmaşık arayüzleriyle birlikte aşırı pahalı sistemler olması günümüzde faydadan çok zarar doğurmakta. Bu işe ayrılan bütçelerin yatırım maliyetinin geri dönüşüne baktığımızda da oranların istenilen düzeyin epey altında olduğuna şahit oluyoruz. Peki, ERP'lere ciddi bütçeler ayırmadan, ERP çalışma metadolojisini içinde barındırarak şirketin işlerini bulut ortamında yönetme şansınız yok mu? Tabii ki var. Biz bu yeni oluşumun adına "Yalın ERP" diyoruz.

Peki "Yalın ERP" tam olarak nedir?

ERP'lerin maliyetli sistemler olmasından ötürü çoğu şirket yüksek teknolojiye terfi edemiyor. İşlerini doğru bir süreçte yönetmek isteyenler ise bunun sadece ön muhasebe veya CRM programları ile gerçekleşebileceğine inanıyor. Bu programların ERP'ler kadar bütçeye gerek duymamaları işinizin bir kısmını yönetmek için tabii ki mümkün. Peki, zorlu rekabet koşullarında şirketin geneline hakim olmadan stratejik kararlar alabilir veya projeksiyon yapabilir misiniz? İşte tam bu noktada satış sürecini merkeze alan "Yalın ERP" çözümü TORK devreye giriyor. Yalın ERP teknolojisinde yer alan tüm özellikler sadece asıl ihtiyaçlara hitap etsin diye özenle tasarlanmıştır. TORK'un yalın bir ara yüze sahip olması neticesinde şirketler dakikalar içerisinde programı kullanmaya başlayabiliyor. Uygulamayı kullanmak için eğitim almaya veya yatırım yapmaya gerek yok. Yalın ERP, işletmelerin hayatından lisans bedeli, yatırım, destek, eğitim, bakım, güncelleme ve uzmanlık gibi ekstra maliyet getiren konuları tamamen çıkardı. TORK'ta sadece şirketinizi nasıl daha iyi yöneteceğinize kafa yorarsınız. Hepsi bu!

TORK, işletmenizin kokpiti gibidir. Bir karar destek hizmet birimi şeklinde de düşünebilirsiniz. Şirketiniz için ihtiyaç duyduğunuz (Satış, CRM, Proje Yönetimi, İş Takibi, Stok, Satınalma, Üretim, Ön Muhasebe, İnsan Kaynakları) modüller birbiri ile konuşur bir yapıda, işletmenizi 360 derece yönetebilmeniz için geliştirilmiştir.

Hesabınıza giriş yapmak için buraya, deneme hesabı oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

TORK Yalın ERP Destek Ekibi