TORK Yalın ERP Hakkında Kısa Bilgiler

Tork Destek
5 dakika
TORK Yalın ERP Hakkında Kısa Bilgiler

Bugünkü blog konumuz TORK Yalın ERP hakkında. Sizler için kısa bilgilerin yer aldığı bir bilgi notu hazırladık! Keyifli okumalar.

 • Türkiye'nin ilk ve tek SaaS "Yalın ERP" programı olan TORK, şirketlerin bütün organizasyonel işlerini tek bir noktadan "ustaca" yönetebilmesi için geliştirilmiştir. Satış sürecini iyileştirmeye odaklanan TORK, sadece işe yarayan özellikleri ve bulut tabanlı alt yapısı ile şirketlere verimli bir çalışma ekosistemi vaat etmektedir.
 • TORK ile şirketler dijital dönüşüme %100 entegre olur.
 • Klasik ve hantal işleyen bir ERP (kurumsal kaynak planlama) yazılımında üretim, insan kaynakları, finans, müşteri ilişkileri, stok veya depo yönetimi gibi birden fazla özelliği bir arada bulmak mümkündür. Ancak günümüzde tüm bu işlevleri çok daha verimli, oldukça sade bir ara yüzde sunan ve süreçleri normalden daha hızlı ele alan yepyeni bir çözüm ortaya çıkmıştır. Bu yeni ekosistemin adı; TORK Yalın ERP’dir.
 • TORK Yalın ERP, girişimci, kurumsal veya kurumsallaşma yolundaki firmalar ile üretim yapan şirketler için yeni çağın tüm gereklilikleri göz önüne alınarak geliştirilmiştir.
 • Şirketler, ihtiyaçlarını tamamen karşılamayan çözümlere yatırım yapıp, zaman içerisinde bazı gereksinimlerini halen eski usullerle çözmeye devam etmektedir. TORK Yalın ERP, bu tarz sorunlardan firmaları arındırmak için geliştirilmiştir.
 • Düzensiz ve kontrolsüz işleyişe son vermek üzere dizayn edilen TORK, ihtiyaca yönelik fonksiyonel modüllerden oluştuğu için işletmelere kısa vadede 5 kata kadar verimlilik artışı sağlar.
 • Yüksek maliyetli, kullanılmayan birçok modülü içerisinde barındıran ve işletmeleri uzun yıllar kendisine bağlayan sistemlerin aksine TORK, satış süreci odaklı alt yapısı sayesinde şirketlere doğru ve seri iş yapma ayrıcalığı sağlar.
 • TORK'ta bulunan çoğu bileşen bir satış sürecine bağlıdır. Satışlarla ilgili teklif, müşteri görüşmeleri, sipariş, üretim, satın alma, fatura, irsaliye, proje yönetimi ve masraflar gibi özellikler programa kolayca eklenebilir. Eklenen her bir kalem, ilgili satışın birer parçası olur ve işin bütününü görmede fayda sağlar. Üretim, satın alma, proje yönetimi gibi süreçler bir satıştan bağımsız olarakta kullanılabilir.
 • Satış süreci odaklı çalışma şeklinin şirketlere beş temel faydası vardır. Bunlar; Karlılık Artışı, Planlama ve Strateji Geliştirebilme Yeteneği, Şirketin Etkin İşleyişi, Agile (Çevik) Yaklaşım ve Sürdürülebilirlik.
 • TORK, çoklu şubeli çalışmayı tam olarak desteklemektedir. Sisteme tanımlanan tüm işler birbirinden bağımsız şekilde yönetilebilir. Şubelere, kendi kasa/banka hesapları, depoları ve çalışanları kolayca tanımlanabileceği gibi, çalışan personeller, yapılan satışlar, tutulan stoklar ve alınan ödemeler de sistemde ayrı ayrı takip edilebilir. Örneğin; birden fazla şubede satış yapan bir perakende şirketini ele alalım. TORK ile bütün şubeleri ayrı ayrı yönetebilir, çalışanların sadece kendi yetki alanları içerisinde hareket edebilmelerine olanak sağlanır.
 • TORK içinde onay mekanizmaları kusursuz bir işleyişe bağlıdır. Şirketler, süreç danışmanlığı gibi pahalı hizmetlere bütçe ayırmak zorunda kalmaz. Departmanlar, şubeler veya takımlar onay süreci çatısı altında TORK'a rahatlıkla tanımlanabileceği gibi çeşitli görevlerde çalışacak kişilerin belirlenmesi ve yönetici ataması da rahatça gerçekleştirilir. Oluşturulan bu düzen onay süreçleri içinde kullanılabilir.
 • Sistemde yer alan veriler TORK ile rafine edilir, görselleştirilir ve işlemeye uygun raporlara dönüştürülür.
 • TORK ile veriler banka seviyesi güvenlik protokolleri ile korunur, asla başkaları ile paylaşılmaz. Program, dünya standartlarında veri şifreleme, saklama ve yedekleme yöntemleri ile maksimum koruma sağlar.
 • Sisteme eğitim ve yatırım gerekmeden hızlıca dahil olunur. Ara yüze adapte olmak sadece birkaç dakika alır.
 • Dijital çağın tüm gerekliliklerine sahip olması açısından program düzenli olarak güncellenmektedir. TORK ile pahalı uyarlamalara veya geliştirmelere hiçbir zaman ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
 • TORK’u aylık veya yıllık ödeme planları ile satın almak mümkündür (SaaS).
 • TORK Yalın ERP, bütün iş süreçlerinin tek bir platformdan ustaca yönetilmesini sağlar, ticari faaliyetleri süresince şirketlerin en yakın yol arkadaşı olur.

Sizde ücretsiz hesabınızı oluşturmak için hemen tıklayın!