Tüm Yazılar

Kovid-19'a Yönelik Mevzuat Değişiklikleri ve Tedbirler

Koronavirüs (Kovid-19) salgını tüm dünyada toplumları ve iş dünyasını tehdit ederken, hükümetler bazı teşvikler ve desteklerle ekonomik kırılganlığı minimize etmeye çalışıyor.

Tork Destek Tork Destek
6 dakika

Mali Mühür Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mali mühür veya mali mühür sertifikası, elektronik kaşedir. TÜBİTAK tarafından gönderilen mali mühür, kurumsal e-imza niteliğindedir. Tüzel firmaların ve e-fatura kullanıcılarının mali mühür başvurusu yapması gerekmektedir.

Tork Destek Tork Destek
6 dakika

Ön Muhasebe ile Genel Muhasebe Arasındaki Farklar Nelerdir?

Ön muhasebe ile genel muhasebe arasındaki farklar, yapılan işlemlerle bağlantılıdır. Ön muhasebe olmadan genel muhasebeye geçilemez.

Tork Destek Tork Destek
7 dakika

Abonelik Modeli ile Çalışmanın Avantajları Neler?

Belirli bir dönemde (yıllık, aylık, üç aylık, vb.) yenilenmesi gereken bir hizmet veya ürün sunuyorsanız, TORK'un abonelik özelliğini kullanarak bunları rahatça takip edebilirsiniz.

Tork Destek Tork Destek
2 dakika

ERP mi? yoksa Yalın ERP mi?

ERP'lerin işletmenin bütününü yönetmek açısından faydalı sistemler olduğunu biliyoruz. Fakat geldiğimiz noktada klasik ERP'lerin eğitim, uzmanlık ve yatırım gerektirmesi, karmaşık arayüzleriyle birlikte aşırı pahalı sistemler olması günümüzde faydadan çok zarar doğurmakta.

Tork Destek Tork Destek
2 dakika

Sağlıklı Bir Proje Yönetimi Nasıl Olmalı?

Her projenin zamanı vardır. Büyük bir projede 1 aylık gecikme, proje maliyetinin yüzde 5 ila yüzde 10’u kadar ek maliyetlere yol açabilir.

Tork Destek Tork Destek
6 dakika