Tüm Yazılar

Pandemiden Etkilenen İşletmelere 5 Milyar TL

Cumhurbaşkanı Erdoğan KOSGEB’in Yeni Programını Açıkladı: Mikro İşletmelere 30, Küçük İşletmelere 75 Bin Tl 3 Yıl Geri Ödemesiz Tamamı Faizsiz

Elif Yağmur Elif Yağmur
2 dakika

Değer Odaklı Satış Nedir?

Bir satış sürecindeki tüm aşamalarda, müşteri ihtiyaçlarına odaklanan ve kurum çıkarlarını gözeten değer oluşturmak için gereken yetkinliklere ve stratejilere odaklanan değer odaklı satış nedir? Değer odaklı satışın işletmelere faydaları nelerdir?

Elif Yağmur Elif Yağmur
6 dakika

KOSGEB Destekleri Nelerdir?

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), KOBİ’lere ve girişimcilere birçok alanda destek sağlıyor.

Mertcan Kurt - İçerik Uzmanı Mertcan Kurt - İçerik Uzmanı
8 dakika

KOSGEB KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı

Ülkemizin ulusal ve uluslararası hedefleri doğrultusunda küçük ve orta ölçekli işletmelerin, ekonomideki paylarının ve etkinliklerinin arttırılması hedeflenir.

Nihan Yılmaz - İçerik Uzmanı Nihan Yılmaz - İçerik Uzmanı
4 dakika

Performans Değerlendirme Yöntemleri Nelerdir?

Performans değerlendirme, herhangi bir işletmede ya da kuruluşta görev yapan kişilerin ya da grupların performansını analiz etmeyi amaçlayan bir araçtır.

Elif Yağmur Elif Yağmur
6 dakika

KOBİ’lerin yüzde 14’ü bulut bilişim uygulamalarını kullanıyor

Türkiye’de işletmelerin bulut bilişim teknolojilerini kullanma oranının yüzde 14 ile sınırlı kaldığını kaydeden torkapp.com Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Çulcuoğlu, “KOBİ’lerin dijital dönüşümü, e-Fatura ve e-Arşiv ile sınırlı kalmamalı” uyarısında bulundu.

Nihan Yılmaz - İçerik Uzmanı Nihan Yılmaz - İçerik Uzmanı
3 dakika